ни се јавите +86 2862727043
  • 3
  • 4
  • 6

категории

Ние сме специјализирани во ознака, производство на светли букви. Постојат различни видови на производи, како што се прозрачна и nonluminous писма, вклучувајќи позадинско осветлување, со странична светлина, frontlit букви.

Избрана Производи

Специјален дизајн со прецизен занает, high-end писма производителот.
Види се

Зошто Изберете нас

Камената Река е специјализирана за рекламирање знаци за 17 години, која е сопственик на повеќе од 20 опрема, во целост ги прифаќаме целосно прилагодување и оригиналност купувачи.

Сечуан реката Стоун копродукции, Ltd  е основана во 2002 година, е професионална и водечки производство на различни signage систем. Да се почитуваат вредноста на компанијата на "пазарно-ориентирана и клиентите-оддалечиме од", ние се обезбеди сеопфатна едно решение знак систем.

Прочитај повеќе